Eşinizle aşk tazelemek için, burcunuza uygun duraklarda tatil yapın! Hangi burç, ne tür tatil planlarını sever?

Koç

Rüzgâr nereye eserse orayı gitmeyi seven Koç burcu, tek bir rotaya bağlı kalmak istemez. Kahvaltı için hiç üşenmez, şehir değiştirebilir. Ve elbette akşam 5 çayı için bambaşka bir yere gidebilir. Koç burcu sevgilinize tatil planı oluştururken birden fazla durak belirleyin. Ve maceraya hazır olun!

Yay

Yay burcu yolculuk söz konusu olduğunda, zaten yelkenleri indirebilir. Siz ona yeter ki ‘yola çıkıyoruz’ deyin. Yolculuklar ve yeni olan her deneyim onlar için heyecan vericidir.

Aslan

Konforuna düşkün olan aslan burcunu gösterişli bir restorana ya da lüks bir otele götürebilirsiniz. Aslanlar, sizin en kıymetliniz olduğunu hissetmek ister ve özenle düşünülmüş bir tatil programından çok keyif alır.

Boğa

Boğa burcu riski sevmez. Huzurlu ve güvenli alanlardan hoşlanırlar. Birlikte turistik ve tarihi önemi olan bir şehri keşfedebilir, müzelerden müzelere ilginç bir program oluşturabilirsiniz.

Başak

Ayrıntılara önem vermesiyle bilinen Başak burcu, her anıyla önceden planlanmış bir tatilden hoşlanır. Bir günü rastgele, tembel bir şekilde geçirmeyi teklif bile etmeyin. Sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra, günün her aşaması için plan yapın. Gezi sırasında yolda ihtiyacınız olan ne varsa, çantanıza atmayı unutmayın!

Oğlak

Tatil yaparken sosyalleşmeyi sevmeyen oğlaklar için ıssız mekânlar tercih edilmelidir. Bir doğa tatili, yemyeşil manzara, yağmur sesi ve kırmızı şarap oğlak burcunu mutlu etmeye yeter de artar.

İkizler

İkizler burcu için tatil demek, romantizm demek. İster Alplere çıkın, ister Karadeniz’e gidin, hiç fark etmez. Yeter ki romantizminiz yanınızda olsun. Mumlar, şarap, şefkatli kucaklaşmalar ve sevgi sözcükleri… Onun ihtiyacı olan sadece bunlar.

Terazi

Teraziler sanata oldukça tutku duyarlar. Modanın başkenti Milano’da tatil yapmak, onlar için eşsiz bir deneyim olacaktır. Sevgilisiyle el ele, Milano sokaklarını karış karış gezen bir terazi için daha mükemmel bir tatil düşünülemez.

Kova

Kova tatil yerlerinin rutinini sıkıcı bulur. Onun yerine eve bir pizza söyleyerek, en sevdiği dizinin tekrar bölümlerini izlemek daha eğlencelidir. Fark yaratmak istiyorsanız, onu dünyadaki önemli film festivallerine götürün ve şehrin ilginç yerlerini gezdirin.

Yengeç

Yengeç burcu için tatil demek, sizinle yan yana olmak demektir. Beraber butik bir otelde, mütevazı bir tatil yaparak, unutulmaz hatıralar yaratabilirsiniz. Uzun sohbetler ve sıcak sofralar kurarak, tatilinizi keyifle yaşayabilirsiniz.

Akrep

Gizemli gezileri seven akrepler için, daha önce hiç gitmedikleri mistik yerlerde tatil yapma fikri muhteşemdir. Kırmızı bir şarap, güzel bir şehir ve aşk fısıltılarınız onun için tatmin edici olacaktır.

Balık

Hayal gücü yüksek olan balıklar için dünyanın masalsı şehirleri gayet ideal tatil yerleridir. Siz baş başa Venedik’te bir kayıkta salınırken, o hayatının en düşsel anlarını yaşadığını hissedebilir.